Oklejanie samochodów
zmiana koloru aut, łodzi, motorów,
druk wielkoformatowy

Większość folii używanych do oklejania pojazdów ma trwałość około 5 lat. Niektórzy producenci jak np. Oracal oferują 8 a nawet 10 lat gwarancji na najdroższe specjalistyczne materiały. Zawsze zalecamy usuwanie folii w okresie gwarancji Gwarancja jakości.

Z naszego doświadczenia wynika, że usunięcie większości rodzajów folii po upływie gwarancji jest bardzo uciążliwe - bez użycia odpowiednich środków i narzędzi niemal zawsze kończy się "katastrofą". Proponujemy szybkie i w pełni profesjonalne usługi usuwania starych folii samochodowych i nie tylko. Jeśli folia została przyklejona na prawidłowo położonym lakierze nie pozostanie po niej ślad.

Przed przystąpieniem do usuwania folii zawsze robimy "próbę" - sprawdzamy stan lakieru oraz jaki typ folii został zastosowany do oklejenia. Po pierwszych testach wspólnie z klientem decydujemy o dalszych krokach. Jeśli próby przebiegły pomyślnie, zdejmujemy folię. Zdarza się, że stara folia odkleja się razem z warstwą lakieru - niestety nie mamy na to wpływu. W takiej sytucji zalecamy wizytę u lakiernika.

Joomla SEF URLs by Artio
Zapytaj o ofertę
Zamów oklejenie swojego auta Kontakt